Kominek do wosku zapachowego – beżowy

/

Kominek do wosku zapachowego – beżowy

Emholandia: punktów

Cena brutto:

15,99 

Na stanie

Ceramiczny kominek do wosku zapachowego
Pojemność: 25 ml
Wysokość: 9 cm

Skupienie i produktywność jest drogą i cenną walutą. Istnieje wiele technik, które pomagają poświęcić się w stu procentach danej czynności, lecz niestety nie wszystkie z nich działają. Od pokoleń znana jest zasada łączenia przyjemnego z pożytecznym, która w praktyce sprawdza się zaskakująco dobrze. Posiadając kominek do wosku, jesteś w stanie mobilizować swoją uwagę i kreatywność. Wszystko dzięki wszechobecnym zapachom, których zadaniem jest opieka nad Twoim skupieniem. Twoje ulubione aromaty są świetnym kompanem rozwiązywania powierzonych zadań. Pobudzają kreatywność, wspierają Cię w trudnych momentach, a także utrzymują Twoje skupienie. Kominek do wosku jest coraz częstszym elementem biur, czy pracowni, ponieważ pozwala wpływać na produktywność, łącząc spokój ze skupieniem.

 

Kominek do wosku — jak na nas działa?

 

Posiadanie w swoim otoczeniu towarzysza, który dba o nasze dobre samopoczucie, jest cenniejsze, niż mogłoby się wydawać. Aromaty uwalniane za pomocą kominka do wosku są świetnym tłem zarówno dla naszej pracy, jak również momentów, gdy nasza wydajność musi być na najwyższym poziomie. Wsparcie zapachów w naszym życiu jest nieocenione. Skoro czujemy się lepiej w określonych miejscach, ze względu na ich aromat, czemu nie stworzyć sobie takiej przestrzeni wśród własnych czterech ścian? Za sprawą kominka do wosku, Twoje mieszkanie będzie w stanie przybrać charakter, którego aktualnie potrzebujesz.

 

Kominek do wosku — sposób użycia

 

Działanie kominka do wosku jest bardzo proste. Sposób jego użycia można zawrzeć zaledwie w kilku krokach. Na początek wybierz miejsce, w którym będzie stał Twój kominek do wosku. To bardzo ważne, ponieważ to stąd będzie roztaczał się wyjątkowy zapach. Następnie połóż trochę wosku na dachu kominka. Kolejnym krokiem jest podpalenie i umieszczenie podgrzewacza we wnętrzu kominka. Pamiętaj, aby był on pozbawiony zapachu, ponieważ w innym wypadku, jego aromat może gryźć się z aromatem wosku. Voila, to tyle! Od teraz możesz cieszyć się wspaniałym aromatem, wędrującym po zakamarkach Twojego mieszkania.

 

Pamiętaj, aby nie nagrzewać kominka zbyt długo. Zalecany czas korzystania mieści się w przedziale 15 minut — 2 godziny.

Tag: