Kadzidełka Cynamon – Jabłko

Kadzidełka Cynamon – Jabłko

Emholandia: punktów

Cena brutto:

3,00 

Na stanie

SKU: KADCYNJ Tag:
Ilość w opakowaniu:
8 szt.
Czas palenia kadzidełka:
40-60 min
Długość:
23 cm

Kadzidło jest nieodłącznym towarzyszem wielu codziennych praktyk na całym świecie. Używa się go w codziennych rytuałach, podczas zabiegów wellness, a także w czasie ćwiczeń i medytacji. Kadzidełko posiada ogromną moc, o czym świadczą bogate tradycje wschodnich kultur, a także ich historia. Kadzidła naturalne mają pozytywny wpływ na ciało, zmysły, a także budowanie duchowości. Idealnie sprawdzą się jako delikatne tło podczas ćwiczeń jogi lub wykonywania domowych obowiązków. Kadzidło naturalne o zapachu cynamon — jabłko to fantastyczna propozycja dla osób, które lubią słodkie zapachy natury. Aromat cynamonu i jabłek w fenomenalny sposób odnajdzie się w wielu wnętrzach, oplatając je delikatną, a jednocześnie charakterystyczną wonią słodkiej subtelności.

 

Kadzidełka zapachowe i ich właściwości

 

Obecnie kadzidełka, właściwości, jakie niesie ich palenie i ich dostępność nie są już tak tajemniczą kwestią, jak kilka dekad temu. Kadzidełko zapachowe jest znane ludzkości od tysięcy lat, a jego działanie i wyjątkowe właściwości poznały miliony osób na całej planecie. Kadzidła są stosowane przy problemach ze stresem, czy ogólnym samopoczucia. Ich działanie relaksujące, odprężające i uspokajające wiąże się bezpośrednio z naturalnymi składnikami użytymi w ich produkcji. Palenie kadzidła to także świetna propozycja na spokojne wieczory spędzane w domowym zaciszu. Kadzidełko o zapachu cynamonu i jabłka stanowi świetne dopełnienie popołudniowej lektury ulubionej książki lub seansu filmowego.

 

HEM Kadzidła naturalne — moc dymu i ognia

 

Kadzidła indyjskie posiadają w sobie ogromną energię. Zawarta w nich moc dymu i ognia wpływa na zarówno na ciało, jak i pogłębianie duchowości, lecz także na energię pomieszczeń, w jakich przebywasz i żyjesz na co dzień. Kadzidełka naturalne oczyszczają nasze otoczenie ze złej, niepożądanej energii. Stwarza to możliwość kumulowania tylko dobrych sygnałów, które są tak pożądane i cenione przez najbardziej uduchowionych nauczycieli na świecie. Kadzidło zapachowe służy również dzieleniu dnia na poszczególne etapy. Wyraźna granica między końcem pracy a życiem domowym może być zaznaczona za pomocą rozpalenia kadzidła. Niewidzialna kurtyna oddzieli obowiązki od domowego zgiełku, zapewniając Ci tym samym błogi spokój i zdrową, relaksującą atmosferę.

 

Jak rozpalić kadzidło w domu?

 

Aby kadzidło domowe zadziałało, musi zostać rozpalone w odpowiedni sposób. Zatem, jak palić kadzidło? Palenie kadzidła należy rozpocząć od podpalenia jego szczytu. Płomień powinien oplatać końcówkę kadzidła przez 2-3 sekundy. Gdy szczyt kadzidła zapłonie, a po chwili samoistnie zgaśnie, zacznie wydobywać się z niego słodki, cynamonowo — jabłkowy aromat. To moment, w którym kadzidło zapachowe jest poprawnie rozpalone. Aby cieszyć się jego zapachem nawet do godziny, należy umieścić kadzidło w dedykowanej drewnianej podstawce. Zapewnia ono idealną pozycję kadzidła, które rozniesie piękny aromat po całym wnętrzu domu lub mieszkania.

 

Tag: