Kadzidełka Lawendowe

Kadzidełka Lawendowe

Emholandia: punktów

Cena brutto:

3,00 

Na stanie

SKU: KADLAW Tag:
Ilość w opakowaniu:
8 szt.
Czas palenia kadzidełka:
40-60 min
Długość:
23 cm

Kadzidło lawendowe to moc kwiecistego zapachu zamknięta w cienkim, aromatycznym pręciku. Pachnące kadzidełko jest propozycją dla osób, które cenią sobie kontakt z pozytywną energią i respektują moc żywiołów. Kadzidełko zapachowe lawenda idealnie sprawdzi się podczas ciepłych wieczorów, relaksujących spotkań w gronie rodziny, lub w trakcie domowych imprez. Kadzidełka zapachowe są także świetną propozycją na prezent, ponieważ ich dobra energia jest najcenniejszym z możliwych do ofiarowania podarunków. Kadzidło naturalne lawendowe to zapach kojarzący się z relaksem i popołudniowym odpoczynkiem w gronie kwiatów. Z pewnością pokochają je osoby, dla których ważny jest odpoczynek przepełniony dobrymi emocjami.

 

Kadzidełka zapachowe — właściwości i zastosowanie.

 

Kadzidła naturalne są znane ludzkości od setek, a nawet tysięcy lat. Są one nieodłącznym elementem rytuałów odprawianych na całym świecie. Ich intencje są przeróżne — od dobrobytu, po spokojny rok, aż po konkretne życzenia, do których spełnienia potrzebna jest nam pomoc. Kadzidełka naturalne o zapachu lawendy mają ogromne właściwości relaksacyjne. Zapach lawendy pomaga się odprężyć, pobudza zmysły, wprawia ciało w zasłużony stan odpoczynku, a także uspokaja. Kadzidła indyjskie działają nie tylko na ciało, ale także dusze. Idealnie sprawdzają się jako niewidoczna gołym okiem kurtyna oddzielająca świat zewnętrzny, od świata domowego, a także jako sygnał zamknięcia danego etapu dnia. Kadzidełko zapachowe może być stosowane również jako wyznacznik domowej pracy, której koniec jest równoznaczny z momentem rozpalenia kadzidła tak, aby obowiązki nie mieszały się z atmosferą domowego gwaru.

 

HEM Kadzidła naturalne — moc dymu i ognia.

 

Kadzidło domowe jest manifestacją dwóch bardzo silnych energii. Z połączenia dymu i ognia powstaje przepiękny aromat lawendy, który okalając domową przestrzeń, dba o każdy jej zakamarek i każdego obecnego domownika. Kadzidełko zapachowe lawendowe roztacza kwiecisty zapach, który idealnie wkomponuje się w wieczorny relaks. Jak widać, odpowiedź na pytanie, co oznacza kadzidło, jest bardzo prosta. Kadzidło zapachowe jest zbiorem magicznych energii, których głównym zadaniem jest ochranianie nas i dbanie o dobry nastrój każdej dobrej duszy.

 

Jak rozpalić kadzidło w domu?

 

Odpowiedź na pytanie, jak rozpalić kadzidło w domu jest bardzo prosta. Kadzidła zapachowe należy palić krótko, lecz intensywnie. Co to znaczy? Aby poprawie rozpalić kadzidła zapachowe, należy podpalić ich szczyt, aż do momentu zajęcia się ogniem. Po chwili płonący wierzchołek zapachowego pręcika zgaśnie, a z kadzidła zacznie wydobywać się dym. Poprawnie rozpalone kadzidełko może palić się nawet do godziny.

Tag: