Kadzidełka PALO SANTO

Kadzidełka PALO SANTO

Emholandia: 9 punktów

Cena brutto:

8,50 

Na stanie

SKU: KADPALS Tag:
Ilość w opakowaniu:
8 szt.
Czas palenia kadzidełka:
1,5-2h
Długość:
20,5 cm

Kadzidło jest przedmiotem obecnym w kulturze wschodniej od setek, a nawet tysięcy lat. Działanie wonnego dymu posiada wiele właściwości, które pozytywnie oddziaływują zarówno na nasze ciała, jak i sferę duchową. Kadzidełko Palo Santo jest propozycją dla osób, które lubują się w delikatnych, drzewnych zapachach, o wyjątkowo silnej, a zarazem delikatnej i przyjaznej energii. Główną zaletą, jaką posiadają kadzidełka naturalne, jest ich zapach i bogaty aromat, lecz lista pozytywów jest znacznie dłuższa, niż początkowo mogłoby się wydawać. Każde kadzidło naturalne posiada szereg wyjątkowych właściwości, począwszy od tych, którymi mogą napawać się nasze zmysły, aż po te dedykowane doświadczeniom duchowym.

 

Kadzidełka zapachowe i ich właściwości

 

Wśród produktów roztaczających wyjątkowe aromaty, najbardziej popularne są kadzidła indyjskie. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ z ich wyjątkowych właściwości korzystają ludzie na całym świecie. Kadzidełko zapachowe Palo Santo cechuje charakterystyczny, drzewny zapach, który dopasowując się do wnętrza domu czy mieszkania, tworzy w nim wyjątkowy, przytulny klimat. Lecz kadzidełko zapachowe to nie tylko element budujący charakter pomieszczenia. Kadzidło domowe to także niezwykle ważny uczestnik domowych rytuałów. Dzięki nim łatwo zachować wewnętrzną równowagę, spokój ducha, a także harmonię i codzienny balans.

 

HEM Kadzidła naturalne — moc dymu i ognia

 

Domowe rytuały to nie tylko kadzidełka, działanie w zgodzie z naturalnym rytmem dnia i angażujący relaks. Aby zrozumieć istotę kadzidełka, właściwości, jakie ze sobą niesie i jego przeznaczenie, musimy zrozumieć, co oznacza kadzidło. Jego moc zawieszona jest pomiędzy dymem a ogniem. Rytualne działanie kadzideł jest niezwykle silne, a wiedza na jego temat jest w wielu kulturach przekazywana z pokolenia na pokolenie. Palenie kadzidła podczas domowych rytuałów pozwala na oddzielenie jednego etapu dnia od drugiego. Koniec pracy lub nauki, a nawet zakończenie pewnego etapu dnia jest odpowiednim momentem na rozpalenie kadzidła. Kadzidło zapachowe można rozpalić po powrocie do domu, a także po zakończeniu pracy w domowym biurze. Każda z tych okazji jest dobra, aby zaznaczyć rozpoczęcie kolejnego etapu w danym dniu.

 

Jak palić kadzidło?

 

Kadzidło zapachowe musi zostać odpowiednio rozpalone, aby jego aromat i wyjątkowe zapachy mogły nieść się po całym wnętrzu Twojego domu lub mieszkania. Zatem, jak rozpalić kadzidło w domu? Na początku podpal szczyt kadzidła, nie powinno to trwać dłużej niż 2-3 sekundy. Gdy kadzidło zapali się, poczekaj, aż ogień zgaśnie, a jego czubek zwieńczy żarząca się końcówka. Następnie umieść kadzidło na odpowiedniej podstawce lub kominku, tak aby spadający z kadzidła proch był łatwy do zebrania i usunięcia. Kadzidła zapachowe mogą palić się nawet do godziny, a ich wyjątkowy zapach będzie towarzyszyć domownikom przez resztę dnia.

Tag: