Kadzidełka THE MOON

Kadzidełka THE MOON

Emholandia: 3 punktów

Cena brutto:

3,00 

Na stanie

SKU: KADTMOON Tag:
Ilość w opakowaniu:
8 szt.
Czas palenia kadzidełka:
40-60 min
Długość:
23 cm

Kadzidła indyjskie posiadają niespotykaną energię, która za pośrednictwem dymu i ognia działa na ludzkie ciała, wnętrza, a także życiowe przestrzenie. Kadzidełko Moon to propozycja dla osób, które pragną pobudzić swoje zmysły za pomocą wyjątkowego aromatu, którego zapach pokochały miliony osób na całym świecie. Aromat kadzidła Moon jest mieszanką najbardziej delikatnych zapachów orientu, których połączenie idealnie sprawdza się podczas wieczornego relaksu, momentów wyciszenia, a także praktyk jogi lub lektury ulubionej książki. Kadzidełko zapachowe jest idealnym prezentem, jaki możesz sprawić sobie i swoim domownikom. Moc aromatów, jaką posiadają kadzidełka naturalne, jest ogromna, o czym świadczy wieloletnia tradycja ich stosowania w wielu wschodnich kulturach.

 

Kadzidełka zapachowe i ich właściwości

 

Kadzidła naturalne posiadają szereg zastosowań i właściwości obecnych w tradycji, ale także literaturze wschodniej. Kadzidło to nieodłączny element domowych rytuałów, które odprawia się z konkretnym zamiarem i motywacją. Palenie kadzidła może wiązać się ze składaniem życzeń, planowaniem, a także medytacją. Funkcje kadzidełka, działanie, jakie ze sobą niesie i aromat, jaki roztacza, świetnie komponują się z koncepcją tradycyjnej i nowoczesnej duchowości. Kadzidło domowe jest obowiązkowym towarzyszem praktyk mindfulness, medytacji, ćwiczeń jogi, a także świadomego relaksu. Kadzidła to także świetne narzędzia do stawiania wyraźnych granic, ustanowionych za pośrednictwem zapachu. Idealnie sprawdzą się jako element oddzielający od siebie dane etapy dnia.

 

HEM Kadzidła naturalne — moc dymu i ognia

 

Na mistyczną moc dymu i ognia składają się kadzidła, działanie, jakie niesie za sobą ich palenie, a także gama ich wyjątkowych aromatów. Rozmyślając o sile zapachów, należy odpowiedzieć na pytanie, co oznacza kadzidło? Kadzidło zapachowe przyjmuje funkcję przewodnika między światem materialnym a duchowym, które mogą połączyć się za sprawą dymu i zawartych w nim zapachów. W tym kontekście jest to dymny duszek, którego zadaniem jest opieka i towarzyszenie. Kadzidło domowe posiada wiele funkcji, które mogą być wykorzystywane na różne sposoby. Jedną z nich jest pełnienie funkcji niewidzialnej kurtyny, która oddziela od siebie określone elementy umieszczone w czasie. Paląc kadzidła zapachowe, możesz zaakcentować koniec pracy lub wypełniania obowiązków, lub oczyścić atmosferę ze zbędnej, negatywnej energii.

 

Jak palić kadzidło?

 

Aby skorzystać z kadzidełka, właściwości, jakie ze sobą niesie i rozkoszować się wspaniałymi aromatami, musisz wiedzieć jak rozpalić kadzidło w domu. Pierwszym krokiem jest podpalenie końcówki kadzidła. Powinno to trwać 2-3 sekundy. Gdy kadzidło naturalne zapłonie, poczekaj, aż jego szczyt zgaśnie. Wtedy z jego czubka zacznie ulatniać się dym, wraz z przepięknym aromatem. Dymiące kadzidła zapachowe najlepiej umieścić na drewnianej podstawce do kadzidła lub ceramicznym kominku.

Tag: