Kadzidełka Waniliowe

Kadzidełka Waniliowe

Emholandia: 3 punktów

Cena brutto:

3,00 

Na stanie

SKU: KADWAN Tag:
Ilość w opakowaniu:
8 szt.
Czas palenia kadzidełka:
40-60 min
Długość:
23 cm

Kadzidełko o waniliowym zapachu to propozycja dla osób, które cenią zapachy słodkie, związane z naturą i jej największymi dobrodziejstwami. Charakterystyczny zapach wanilii przypomina o domowym cieple, a także wspólnie spędzonych chwilach. Kadzidełka naturalne o waniliowym aromacie są idealnym kandydatem dla osób zarówno rozpoczynających przygodę z kadzidłami, jak i tych, które pragną powrócić do klasycznych, słodkich zapachów. Każde kadzidło naturalne posiada szereg wyjątkowych właściwości, które dzięki odpowiedniemu połączeniu tworzą magiczną atmosferę pełną domowego ciepła i przytulności. Waniliowe kadzidełko zapachowe to świetny towarzysz porannych ćwiczeń, pracowitych popołudni, a także wieczornego odpoczynku.

 

Kadzidełka zapachowe i ich właściwości

 

Na finalny efekt działania zapachów i aromatów składają się same kadzidełka, właściwości towarzyszące ich paleniu i odpowiedni sposób ich użycia. Słodki zapach wanilii to nieodłączny element relaksu, lektury ulubionej książki lub wieczornej kąpieli. Każda z tych czynności staje się pełniejsza i bardziej satysfakcjonująca w towarzystwie atrakcyjnych, słodkich zapachów. Kadzidła indyjskie posiadają naturalny skład, który jest sprzymierzeńcem dla naszego organizmu. Palenie kadzidła uspokaja, relaksuje, a także działa kojąco na nasze zmysły, pogłębiając chwile wypoczynku.

 

HEM Kadzidła naturalne — moc dymu i ognia

 

Dym i ogień to siły okiełznane przez kadzidełka, działanie sił natury i energię danego miejsca. Te trzy zmienne działają wspólnie, dzięki czemu moc, jaką posiada kadzidło domowe, jest w stanie oddziaływać nasze wnętrza i przestrzenie, w jakich żyjemy.  Kadzidło zapachowe jest towarzyszem naszych codziennych wędrówek, który dba o nasze samopoczucie i stan duchowy. Próbując odpowiedzieć na pytanie dotyczące siły aromatu, musimy zrozumieć, co oznacza kadzidło. Jego wyjątkowe właściwości i moc harmonizowania czerpią z wiedzy wschodnich kultur, gdzie wysoko rozwinięta duchowość króluje do dzisiaj. Zapach wanilii jest pomostem między dobrze znanym nam aromatem a wyjątkowym działaniem kadzideł, których głównym zadaniem jest harmonizowanie naszych wnętrz, relaksowanie naszych ciał i uspokajanie naszych dusz.

 

Jak palić kadzidło?

 

Aby odpowiedzieć na pytanie, jak palić kadzidło wystarczy odrobina uwagi i pokory wobec ognia. Siła aromatu to nie tylko same kadzidła, działanie na nasze zmysły i pogłębianie relaksu, lecz przede wszystkim sztuka obchodzenia się z żywiołem ognia i jego unoszącym się w powietrzu duchem. Zatem jak rozpalić kadzidło w domu? Najpierw należy podpalić koniec kadzidełka. Płomień powinien smagać jego końcówkę przez 2-3 sekundy. Płonące kadzidło po chwili zgaśnie, a podpalona część zmieni się w żarzący i dymiący ogon. Kadzidełko będzie roztaczać zapach wanilii przez około godzinę. Żarzące się kadzidło zapachowe najlepiej umieścić na dedykowanej drewnianej podstawce.

Tag: