1

Świeca sojowa DRZEWNO KADZIDLANY

Świeca sojowa DRZEWNO KADZIDLANY

Świeca_sojowaświeczka_kadzidlanaświeca_sojowa_drzewna
Świeca Sojowa DRZEWNO-KADZIDLANY
Świeca_sojowa
świeczka_kadzidlana
świeca_sojowa_drzewna

Emholandia: 50 punktów

Cena brutto:

39,90 

Na stanie

SKU: ŚWSDK Tag:
Pojemność:
100ml
Czas palenia:
ok. 25h
Polska manufaktura,
Ręcznie wykonane z dbałością o detale.

Zapachowa świeca sojowa emho o zapachu drzewno-kadzidlanym, to intrygująco głęboki zapach rozwijający się wraz z paleniem.

Nuty zapachowe: drzewo cedrowe, szafran, kadzidło, mirra, piżmo, drzewo sandałowe, paczula, frezja, bergamotka.

Te zapachy z pewnością znajdą swoich miłośników u płci żeńskiej, ale też i u tej męskiej części publiczności. Pod tym względem jest to bardzo uniwersalny zapach dla zwolenników intrygujących aromatów pozostających w pamięci.

 

Świeca sojowa – Skąd pomysł na taki zapach?

 

Drzewno-kadzidlane zapachy chodziły za mną od kilku lat. Jest w nich coś takiego zmysłowego i rozkosznego zarazem. Ten zapach nasuwa mi na myśl ciężkie klimatyczne miejsca, styl rustykalno-industrialny, a zarazem vintage z nutą świeżości. Spokojne można go określić jako zapach z charakterem, ale jednak uniwersalny.

Świeca sojowa drzewno-kadzidlana tworzona była z ogromnym zapałem i dobrymi chęciami. Jako trzeci zapach pozwoliłam sobie na bardziej niespotykane zapachy, zaspakajając wszelkie zapachowe fantazje, jest to świeca z nutą elegancji i surowości.


Kilka słów o zapachu

 

Zapach tej świecy należy do serii tych cięższych. Jest delikatnie dymny, a zarazem ma w sobie szczyptę słodyczy. Jednak nie jest on agresywno-drażniący. Można go określić jako niszowy zapach, jednak dzięki delikatności, ta świeca sojowa trafia do szerokiego grona zwolenników. Świeca drzewno-kadzidlana to połączenie wielu olejków tworzących unikalną, a nawet niszową całość. Drzewo cedrowe i kadzidlany zapach, przebijają się najmocniej, jednak te słodkie nuty wyciszają gorzkie aromaty kadzidlanej kompozycji.

Świeca sojowa drzewno-kadzidlana wprawia w bardzo spokojny nastrój. Z pewnością dodaje uroku podczas wieczornej pory i dni spędzonych pod kocem. Ten zapach otula wnętrze kadzidlaną nutą w akompaniamencie drzewa cedrowego.


Świeca sojowa – zrelaksuj się w jej towarzystwie

 

Zapal zapachową świecę drzewno-kadzidlaną, zamknij oczy i przenieś się do innego miejsca. Miejsca ciepłego, „doprawionego” i wypełnionego dobrymi wspomnieniami.

Świeca powstała z myślą o ciepłym klimacie połączonym wraz z dobrą i spokojną energią.

Dodatkowe informacje na temat palenia świecy sojowej znajdziesz powyżej pod hasłami ,,Jak palić świecę sojową?” oraz ,,dodatkowe informacje”.

 

Tag: