Świeca sojowa MANGO MANDARYNKA

Świeca sojowa MANGO MANDARYNKA

Emholandia: 50 punktów

Cena brutto:

39,90 

Na stanie

SKU: ŚWMM Tag:
Pojemność:
100 ml
Czas palenia:
ok. 25 h
Polska manufaktura,
Ręcznie wykonane z dbałością o detale.

Podstawowe informacje o produkcie:

 

Naturalny surowiec: 100 % wosk sojowy

Waga zalewu: ok. 98 gram

Całkowita waga produktu: ok. 230 gram

Wymiary świecy: 65 x 60 x 60 mm

EKO knot: bez rdzenia i szkodliwych dodatków (nie kopci),

Maksymalny czas palenia bez przerwy: 3 godziny

 

Świeca sojowa MANGO MANDARYNKA to dojrzałe owoce z soczysto-pomarańczowym wnętrzem, zamknięte w szklanym słoiczku. Słodki zapach otulony wspomnieniami i miłymi chwilami. Mandarynka jest dominujących zapachem i gra pierwsze skrzypce jednak mango również jest wyczuwalne i wypełnia przestrzeń swoją soczystością, rozwijając się podczas palenia.

 

Smaczny zapach zamknięty w szklanym pojemniczku

 

Zarówno mango, jak i mandarynka to dwa niezwykle aromatyczne owoce. Ich smaki i zapachy są nie do podrobienia, każdy nasz zmysł rozpozna bez zastanowienia te dwa owoce. Nawet z zamkniętymi oczami nie ma mowy na pomyłkę, jeśli chodzi o te niezwykle smaczne i soczyste owoce jak mango i mandarynka.
Połączenie tych dwóch owocowych słodyczy tworzy kompozycję idealną na co dzień. Zapach z pewnością nada dużo świeżości, a przy tym cytrusowe akordy wprowadzą nas w dobry nastrój.

 

Świeca sojowa mango mandarynka – świeżość w ciepłych tonacjach

 

Świeca sojowa mango mandarynka to świeca uniwersalna. Połączenie cytrusa, słodyczy i esencji miąższu – jest to niezwykle świeży zapach, który pasuje do każdego wnętrza. Jeśli chodzi o wizualną stronę tej świecy to dominujący pomarańcz ze złotymi dodatkami, perfekcyjnie wkomponuje się w ciepłe tonacje. Połączenie drewna, elementów ceglanych czy beżowe dodatki polubią się z tą świecą na pewno i będzie ona ciekawym dodatkiem do tego typu wnętrz.

 

Mandarynka – leader wśród cytrusów

 

Jeśli chodzi o mandarynkę, to jest to niezwykle słodki i najbardziej lubiany owoc spośród szerokiej gamy cytrusów. Najbardziej charakterystyczna i lubiana, jeśli chodzi o zapach dodawany w kosmetyce. Jednak warto pamiętać, że pomimo zapachu niesie za sobą wiele właściwości leczniczych i dobroczynnych witamin jak na przykład wit. A i C.

 

Historia powstania – świeca sojowa mango mandarynka

 

Ta świeca to kolejna odpowiedź na zaspokojenie zmysłów i fantazji bliskich. Jeśli chodzi o soczyste mango to w najbliższym gronie mam całkiem sporo miłośników tego zapachu.

Mango w towarzystwie mandarynki tworzy kompozycję bardziej nietuzinkową i aromatyczną. Te dwa zapachy pasują do siebie i tworzą całość zamkniętą w szklanym pojemniczku. Świece Emho to zapachy bardzo intensywne, dlatego połączenie dwóch owoców o różnym stopniu intensywności stworzyło prawdziwie esencjonalną kompozycję.

 

Tag: