Świeca sojowa WINOGRONO

Świeca sojowa WINOGRONO

Emholandia: 50 punktów

Cena brutto:

39,90 

Na stanie

SKU: ŚWW Tag:
Pojemność:
100 ml
Czas palenia:
ok. 25 h
Polska manufaktura,
Ręcznie wykonane z dbałością o detale.

Podstawowe informacje o produkcie:

 

Naturalny surowiec: 100 % wosk sojowy

Waga zalewu: ok. 98 gram

Całkowita waga produktu: ok. 230 gram

Wymiary świecy: 65 x 60 x 60 mm

EKO knot: bez rdzenia i szkodliwych dodatków (nie kopci),

Maksymalny czas palenia bez przerwy: 3 godziny

 

Winogronowy zapach 

Słodycz, owoce, świeżość, słodkie wino, pozytywna energia i wakacje w słonecznym kraju… nic dodać, nic ująć. Świeca sojowa  winogrono to niezwykle prosty, ale magiczny zapach, który przenosi zmysły nawet o kilkaset kilometrów. Poznaj zapach słodkich winogron wypełniających Emhowy słoiczek.

 

Promienie słońca a migoczący płomyczek świecy

Świeca sojowa winogronowa i jej tańczący płomyczek – domowe słońce wypełnione dobrą energią, otulone wakacyjnym zapachem. Ta świeca jest odpowiedzią na chęć przeniesienia słonecznego klimatu i wakacyjnych wspomnień w domowym zaciszu. Zapach otulający całe wnętrze wprowadza sporą dawkę emocji, wspomnień i niezwykłych, świeżych akordów.

 

Zapachowa świeca sojowa o zapachu winogron

Otul swoje miejsce na ziemi zapachową słodyczą w ciemnofioletowym wydaniu. Zapach soczystych winogron w połączeniu z woskiem sojowym, zamknięty w szklanym słoiczku, to moja propozycja na winogronową zapachową ucztę.

Pobudź swoje zmysły, oddalając się myślami w słoneczne strony świata i poczuj energię płynącą po polach pnących winorośli. Świeca sojowa o zapachu winogronowym powstała właśnie po to, aby pobudzać takie emocje.
Zapach niezwykle działa na wyobraźnię, jest bardzo intensywny i wypełnia każdy zakamarek pomieszczenia. Świeca sojowa winogronowa jest dodatkiem do domu, który daje poczucie wytchnienia, a przy tym pozwala na podróż myślami w odległe strony świata.

 

Plantacje, winnice i podróż po najpiękniejszych zakątkach świata

Hiszpania, Francja, Węgry… miejsca, które od razu przychodzą na myśl o największych winnicach, gdzie dzieją się prawdziwe i soczyste cuda. Pola pełne pnących się winogron przedzierających się w stronę słońca, czy jest coś bardziej uspakajającego? Cisza, spokój, zieleń niekiedy przepleciona soczystym fioletem. Harmonia płynąca w takim pięknym krajobrazie ma duży wpływ na nas samych. To są miejsca, gdzie odpływają negatywne myśli, a całe ciało wypełnia spokój.

A gdyby tak zamknąć oczy, zapalić winogronową świecę sojową i przenieść się do magicznych zakątków świata otoczonych pnącymi się winoroślami?  Poczuć zapach wyciskanych winogron, delikatnie fermentujących, szykujących się na przemianę w aromatyczne delikatnie słodkawe wino.

 

Historia zapachu – świeca sojowa Emho

W Emho znajdziesz bardzo zróżnicowane zapachy, od tych ciężkich kadzidlanych, cytrusowych, kwiatowych… przyszedł czas na owocowe szaleństwo. Winogrono to zdecydowanie nie jest mdły zapach, wystarczy delikatny aromat, aby wiedzieć co to jest za owoc. Ten zapach określiłabym jako “pełny zapach”, winogrono nie potrzebuje akompaniamentu w postaci innych mocnych aromatów. Całość podbijają takie nuty jak drzewo cedrowe i limonka, jednak nie są one wyczuwalne. Ich zadaniem jest podbicie jeszcze bardziej soczystego owocu, aby zapach był wyczuwalny jeszcze intensywniej. Dlatego świeca sojowa winogronowa jest idealnym zapachem dla każdego. Zamknięta w szklanym pojemniczku otulonym głębokim fioletem z dodatkiem złota tworzy piękny dodatek, który kryje w sobie prawdziwe dobra.

Tag: