Zestaw prezentowy świece sojowe POMARAŃCZA + HERBATA

Zestaw prezentowy świece sojowe POMARAŃCZA + HERBATA

Świeca sojowa POMARAŃCZA BERGAMOTKAŚwieca sojowa zielona herbata z nutą cytryny
Zestaw prezentowy świece sojowe POMARAŃCZA + HERBATA
Świeca sojowa POMARAŃCZA BERGAMOTKA
Świeca sojowa zielona herbata z nutą cytryny

Emholandia: 15 punktów

Cena brutto:

75,00 

SKU: ZESTPOHER Tag:
Czas palenia: 25 h
Ilość świec w zestawie: 2
Ekologiczne opakowanie

Zestaw wyjątkowo pachnących świec sojowych z naturalnym, bawełnianym knotem, to idealna propozycja na prezent. Skorzystaj z wyjątkowej okazji i podaruj drugiej osobie pachnąca i aromatyczną paczkę.

ZESTAW PREZENTOWY ZAWIERA

– Świeca sojowa POMARAŃCZA BERGAMOTKA 100 ml

– Świeca sojowa ZIELONA HERBATA Z NUTĄ CYTRYNY 100 ml

– Opakowanie prezentowe

– EKO wypełniacz

Świeca sojowa pomarańcza bergamotka

Świeca sojowa POMARAŃCZA BERGAMOTKA jest cytrusową wariacją łączącą w sobie dwie niezwykle charakterystyczne nuty. Z połączenia pomarańczowych esencji powstał zapach o słodkim, wakacyjnym aromacie.

Bergamotka pomarańcza — zapach, który pokochasz

Fuzja dwóch cytrusowych zapachów potrafi stworzyć niemałe zamieszanie. Stało się tak i teraz, za sprawą słodkiej pomarańczy i pomarańczy bergamoty. Delikatesowe nuty dwóch cytrusów o charakterystycznym zapachu, przywodzą na myśl najsłodsze dobroci, najzdrowsze soki i najpyszniej pachnące owoce, jaki możemy sobie wymarzyć. Świeca sojowa pomarańcza bergamotka jest odzwierciedleniem wszystkich słodkich zapachów, które kojarzą się nam z kolorem żółtym i pomarańczowym. Niecodzienny aromat świecy sojowej POMARAŃCZA BERGAMOTKA wzbudza pozytywne emocje, które odwołują się do smaków dzieciństwa, owocowych targów i letnich, słodkich podróży.

Świeca sojowa Zielona Herbata z Nutą Cytryny

Zapachowa świeca sojowa Emho – Kilka słów o zapachu

Świeca sojowa zielona herbata z nutą cytryny to niezwykle świeży i niemal klasyczny zapach odpowiedni na każdą porę roku. Ten szklany słoiczek, w którym znajduje się sojowy wosk i olejki, został stworzony z myślą o osobach wrażliwych na ostre zapachy. Jest to faworyt zwolenników delikatnych nut zapachowych o niepowtarzalnym lekkim aromacie.

Za sprawą połączenia niezawodnej zielonej herbaty i cytrynowych olejków, nie dominuje, a otula wnętrze aromatyczną mgiełką. Całemu zespołowi zapachów przygrywa cytryna, której nuty podbijają aromatyczne doznania, a jednocześnie nie dominuje zielonej herbaty, pozwalając grać jej pierwsze skrzypce.

Świeca spełnia swoje zadanie jako perfekcyjny dodatek do domu, który wprowadza do wnętrza uczucie świeżości i delikatności.

Kompozycja

Kompozycja tej świecy bazuje na nutach liści zielonej herbaty, cytryny, limonki, bergamotki i kwiatu pomarańczy.

Powstanie zapachu było wynikiem zamiłowania do świeżych aromatów, jak również głębokiego uczucia do delikatnej zielonej herbaty. To właśnie ten zapach był jednym z najbardziej popularnych aromatów, ze względu na niesamowitą uniwersalność i świeżość zapachu.

Tag:

Możesz lubić także…