Świece sojowe

Świeca sojowa to taki mały element naszego mieszkania, który po zapaleniu zupełnie zmienia atmosferę, dodaje magii i wprawia w przyjemny nastrój. Ten mały płomyczek maluje uśmiechy, dając taki wewnętrzny spokój i pozwala na pełny relaks nawet po ciężkim dniu...

Świecę sojowe emho kryją w sobie dopieszczone zapachowe kompozycje, mające na celu przynieść odrobinę wytchnienia i zatrzymać dobre chwile na dłużej, podczas gdy cały świat pędzi, a tempo na zewnątrz nie zwalnia ani na chwile. Zapalona świeca to taki symbol, że jest przyjemne, domowo, a w powietrzu wiszą dobre emocje. W dzisiejszym świecie większość z nas otoczona jest wieloma rzeczami i gdyby tak spojrzeć do najniższych szuflad, często okazuje się, że to wcale nie są rzeczy, których używamy.
Świeca sojowa to bardzo uniwersalny prezent dla bliskich. To przedmiot umilający wieczory i na pewno przynoszący uśmiech każdemu, kto lubi nadać uroku spokojnym wieczorom w zaciszu domowym.

Świece sojowe emho – proces tworzenia

Każda świeca sojowa ma swój czas. Na cały proces składają się dziesiątki prób, setki słów przelanych na papier i tysiące godzin wąchania, palenia i testowania. Tworzenie świec przynosi prawdziwą frajdę. To takie chwile uwalniające kreatywność i ciepłe myśli. Połączenie ręcznie robionych rzeczy z dzieleniem się ze światem tworzy najcudowniejszy związek.

Świece sojowe emho tworzone są ze skupieniem, uwagą i dobrą energią. Z intencją dopieszczony jest każdy szczegół tak, aby przynieść trochę spokoju do Twojego domu. Bardzo dużą inspiracją do tworzenia jest dla nas filozofia hygge. W emho kluczową rolę grają naturalne materiały, jasne kolory i chęć tworzenia przytulnego wnętrza.
Idąc tym tropem świece sojowe to idealny dodatek do stworzenia swojego własnego hygge.

Świece sojowe – Zapachowy świat emho

Świece sojowe emho kryją w sobie specjalnie dobrane kompozycje zapachowe w sposób szczególny. Każdy zapach ma swoją historię, swoje intencje i ma tajną misję do spełnienia – nadać urokliwy klimat i przyjemnie otulić zapachem każdy kąt.
Zapachowy świat emho prowadzi do wspomnień, tworzy nowe skojarzenia i wypełnia dom otulającą zapachową mgiełką. Tworzymy eleganckie produkty pełne miłości i dobrego humoru, aby otulić wnętrza ciepłem i dobrocią.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8