Świeca sojowa JAŚMIN

Świeca sojowa JAŚMIN

Emholandia: 50 punktów

Cena brutto:

39,90 

Na stanie

SKU: ŚWJ Tag:
Pojemność:
100 ml
Czas palenia:
ok. 25 h
Polska manufaktura,
Ręcznie wykonane z dbałością o detale.

Podstawowe informacje o produkcie:

 

Naturalny surowiec: 100 % wosk sojowy

Waga zalewu: ok. 98 gram

Całkowita waga produktu: ok. 230 gram

Wymiary świecy: 65 x 60 x 60 mm

EKO knot: bez rdzenia i szkodliwych dodatków (nie kopci),

Maksymalny czas palenia bez przerwy: 3 godziny

 

Jaśmin – egzotyczne pnącze z rośliny oliwkowatych. To właśnie dzięki jego drobnym pięciopłatkowym kwiatom zawdzięczamy aromatyczny i upajający zapach. Kwitnący jaśmin najmocniej wydobywa swój aromat tuż po zmroku, pod osłoną nocy. Niezaprzeczalnie ta roślina jest liderem w świece kwiatowych zapachów i jest jednym z najpopularniejszych oraz najdroższych esencji w świecie perfum.

 

A gdyby tak przenieść upajająco-kwiatowy zapach do naszych domów?

 

Ta świeca sojowa powstała z myślą o miłośnikach kwiatowych kompozycji. Nie da się ukryć, że zapach jaśminu jest niezwykle energetyzujący i świeży. Grono fanów tej rośliny stale się powiększa, a sama esencja wypełnia co raz to więcej domów. Niesamowite białe kwiaty swoją wonią przyciągają nawet zwolenników ciężkich, nietuzinkowych aromatów.

 

Zapachowa świeca sojowa – domowa kwiaciarnia

 

Gdy wchodzimy do kwiaciarni, już na samym wejściu otula nas świeżo-kwiatowa mgiełka zapachowa, która od razu wzbudza wiele emocji. Świeca jaśminowa to właśnie zapach kojarzony z kwiaciarnią wypełnioną aż po brzegi świeżo ściętymi kwiatami. Ta świeczka sojowa jest odpowiedzą na chęć przeniesienia trochę świeżości i energii do domu. Jest to zapach bardzo energetyczny i niezwykle aromatyczny.

 

Intensywność zapachu

 

Świeca sojowa Emho zawiera w sobie sporą dawkę zapachu, który wypełnia całą przestrzeń, a nawet po zgaszeniu aromat utrzymuje się w powietrzu jeszcze przez wiele godzin. Intensywność zapachu jest wyczuwalna już po otwarciu słoiczka. Po rozpaleniu świecy po kilku minutach zaczyna wydobywać się jaśminowy aromat, który jest wyczuwalny nawet dla osób mniej wrażliwych na zapachy.

 

Jaśmin w czystej postaci

 

Czas na kilka słów o historii zapachu, procesie tworzenia i towarzyszących myślach. Gdy w głowie sięgnęłam myślami na kilka ładnych parę lat do tyłu, przypłynęły do mnie marzenia z dzieciństwa. Tworzenie kompozycji z liści, kwiatów i traw w pięknej małej zielonej kwiaciarni. Właśnie tam powędrowały moje myśli. Jaśmin przypłyną do mnie z namiastką marzeń z dzieciństwa. To właśnie ten zapach – niezwykle zapadający w pamięci i bardzo aromatyczny wzbudził jeszcze bardziej moją wyobraźnię. Podczas licznych testów, tworzenia kompozycji i wymyślania nowych połączeń doszłam do wniosku, że jaśminowy aromat jest swego rodzaju całością. Nie zawsze więcej znaczy lepiej, jaśminowy aromat nie domaga się innych zapachów. Już sam w sobie jest niezwykle intrygujący i zaspokaja nozdrza energetyzującą nutą. U mnie świeca jaśminowa jest dopełnieniem początku dnia, zapach jest na tyle intensywny, że wystarczy rozpalić świecę na jakiś czas, a po zgaszeniu całe pomieszczenie jeszcze przez wiele godzin wypełniają jaśminowe akordy.

Tag: