Świeca sojowa KAWA CYNAMON

Świeca sojowa KAWA CYNAMON

Emholandia: 50 punktów

Cena brutto:

39,90 

Na stanie

SKU: ŚWKC Tag:
Pojemność:
100 ml
Czas palenia:
ok. 25 h
Polska manufaktura,
Ręcznie wykonane z dbałością o detale.

Podstawowe informacje o produkcie:

 

Naturalny surowiec: 100 % wosk sojowy

Waga zalewu: ok. 98 gram

Całkowita waga produktu: ok. 230 gram

Wymiary świecy: 65 x 60 x 60 mm

EKO knot: bez rdzenia i szkodliwych dodatków (nie kopci),

Maksymalny czas palenia bez przerwy: 3 godziny

 

Świeca sojowa KAWA CYNAMON — to klasyczne połączenie, które znajdzie wielu zwolenników. Połączenie świeżo zmielonych palonych ziaren kawy z dopełniającym cynamonem to kompozycja idealna, która w połączeniu, tworzy doskonały zapach. Zmysły podpowiadają, że niczego tu nie brakuje, a taka świeca jest jak kropka na “i” całego dobrego dnia. Co więcej, ta świeca zaskakuje podczas palenia. Dopiero po zapaleniu poznasz pełen wachlarz dobroci, jakie w sobie skrywa.

Świeca sojowa kawa z cynamonem – dla kawoszy i nie tylko

Kochani kawosze – to coś dla Was. Jeśli kilka kaw dziennie to dla Was za mało to ta świeca sojowa jest stworzona właśnie z myślą o Was. Chociaż tak naprawdę… coraz częściej spotykam się z opinią, że smak kawy nie do końca przemawia do kubków smakowych jednak jej zapach to prawdziwa finezja. Myślę, że ta świeca to zaspokojenie potrzeb dla obu tych grup. Jeśli chodzi o zapach kawy to albo można go kochać, albo nienawidzić. Tutaj ewidentnie działa system zero jedynkowy. Dlatego świeca kawa cynamon, to idealny domowy dodatek dla prawdziwych “zapachokawowych-freaków”.

Zapal świecę i…
Rano, po południu, wieczorem… kiedy tylko mamy ochotę i w zależności od tego, na co mamy ochotę. Kawa to nie tylko kofeina, która pobudza organizm. Jestem przekonana, że sam zapach również dodaje nam niezłego kopa. Zapal świecę i działaj, twórz albo się relaksuj się w jej akompaniamencie. Dla każdego coś dobrego, w zależności od chęci traktuj tę świecę jako motywację, dawkę energii bądź też chwile wytchnienia. Po prostu zapal świecę i zanurkuj w jej aromatach.

Poranna kawa czy słodki deser?

Zapach kawy tak naprawdę jest to zapach, który każdy czuje inaczej i każdy chce czuć co innego. Dla niektórych dobry zapach kawy to świeżo zmielone ziarna, czyli esencja w czystej postaci a dla innych delikatnie przebijający się aromat kawy w połączeniu ze słodyczą bitej śmietany i innych dodatków to zapach perfekcyjny. Świeca sojowa KAWA CYNAMON to zdecydowanie zapach dla kawoszy, dla których kilka espresso dziennie to norma. Cynamon jest swego rodzaju przełamaniem, który tworzy dodatek i coś innego w porównaniu do kawy robionej w biegu przed pracą.

Świeca sojowa kawa cynamon Emho po otwarciu otula nas gorzką nutą surowej kawy, jednak wraz z paleniem wydobywają się słodko-mleczne nuty, które nie zakłócają kawy, ale podbijają jej esencjonalne aromaty.

Historia zapachu – świeca sojowa kawa z cynamonem – magia nut zapachowych

Historia tworzenia zapachu kawa cynamon jest bardzo ciekawa. Towarzyszyło jej dużo nosów i dużo opinii. Koniec końców okazało się, że nie jest to zapach oczywisty. Jak dla mnie ta świeca to prawdziwe zaskoczenie, które kryje w sobie magię – dalej nie mogę wyjść z podziwu, jak bardzo różnią się odczucia “wąchaczy”. Część Emhowych nosów wykrywała tylko kawę, część sam cynamon a jeszcze inna czuła oba te aromaty. Ten zapach dostał pierwsze miejsce w ilości testów. Od drastycznych różnic proporcji po te bardzo subtelne. Jednak nawet jedna kropelka olejku więcej zupełnie zmienia całą kompozycję. Trzeba przyznać, że te aromaty są prawdziwie fikuśnymi graczami.

Podbijanie aromatów to była prawdziwa zabawa, a czas testów trwał niezwykle długo ze względu na tworzenie wielu “ankiet” wśród bliskich i zbieraniu opinii. Koniec końców połączenie dwóch niezwykle mocnych aromatów połączyło się ze sobą i nie odstają, a tworzą kompozycję. Jednak dalej intensywność kawy kontra cynamon to zagadka i zaskoczenie. Mój nos wyczuwa bardzo intensywną świeżą kawę oprószoną delikatnie cynamonem, jednak dla wielu jest to prawdziwa bomba kawy z dodatkiem całej laski cynamonu. Bardzo ciekawi mnie, jakie są wasze odczucia.
Aby odkryć moc świecy kawa cynamon podczas palenia, należy poznać się dłużej z tą świecą. Pozwolić na wydobycie się wszystkich nut, aby w pełni zdefiniować tę świecę. Mogą zaskoczyć Was przebijające się zapachy, a nawet i delikatnie mleczne akordy.

Tag: