Świeca sojowa KOKOS

Świeca sojowa KOKOS

Emholandia: 50 punktów

Cena brutto:

39,90 

Na stanie

SKU: ŚWKOK Tag:
Pojemność:
100 ml
Czas palenia:
ok. 25 h
Polska manufaktura,
Ręcznie wykonane z dbałością o detale.

Podstawowe informacje o produkcie:

 

Naturalny surowiec: 100 % wosk sojowy

Waga zalewu: ok. 98 gram

Całkowita waga produktu: ok. 230 gram

Wymiary świecy: 65 x 60 x 60 mm

EKO knot: bez rdzenia i szkodliwych dodatków (nie kopci),

Maksymalny czas palenia bez przerwy: 3 godziny

 

Delikatność i wyjątkowość zapachu o egzotycznym charakterze, pozwala na zwiększenie komfortu psychicznego, nadając przytulną oraz uroczą aurę w naszym otoczeniu. Świeca sojowa o zapachu kokosowym, to propozycja na egzotyczną formę relaksu w odświeżającym tonie świeżości, którą możemy odczuwać w tropikalnym a zarazem kremowym walorze zapachowym. Ten pełen słońca zapach, jest odzwierciedleniem relaksującego wydźwięku lata, który może nam towarzyszyć w każdym, wybranym przez nas momencie, nadając szczypty uroku względem naszego otoczenia. Świeca sojowa KOKOS, to kompozycja o wyjątkowym i delikatnym wyglądzie całości.

 

Świeca sojowa o zapachu kokosowym jako delikatny element otoczenia

 

Świeży i delikatnie egzotyczny zapach kokosa, zamknięty w zgrabnej oraz eleganckiej formie, który nawiązuje do zmysłowej słodyczy wnętrza, tego intrygującego owocu, jest kompozycją, która działa zbawiennie na nasze samopoczucie. Wdrożenie zapachu kokosa do swojego stabilnego wyglądu codzienności, może być wyjątkową oraz nieszablonową formą relaksu. Profil zapachowy świecy kokosowej, został sprecyzowany z myślą o osobach, które preferują słodkie oraz delikatnie i egzotyczne aromaty w swoim otoczeniu.

 

Świece kokosowe działają odświeżająco na nasze zmysły

 

Poszukiwanie tej wyjątkowej i sklasyfikowanej dokładnie pod nasze potrzeby ciekawości zapachu, może być czymś, co pozwoli nam na interpretacje własnego komfortu w wyjątkowy sposób. Słodki element wnętrza jakim jest aromat kokosu pozwoli na otulenie naszych zmysłów oraz na oddanie się przyjemności w odprężeniu naszego ciała.  Głębokość oraz intensywność świecy, została skomponowana w delikatnej oraz przyjaznej intensywności, której zadaniem jest przeniesienie myśli do ciepłych, przytulnych oraz egzotyczny momentów naszej codzienności. Wszystkie te elementy stanowią kompletną formę relaksu.

 

Świeca sojowa KOKOS to nie tylko słodycz

 

Kokosowe aromaty, kojarzą nam się z czymś, co w telegraficznym skrócie potrafi przenieść nas do tego słodkiego i słonecznego klimatu, wypełnionego egzotycznym aromatem. Kompletność tego rozwiązania pozwala na wypełnienie całości za sprawą tego jednego, wesoło tańczącego płomyczka w naszej przestrzeni, którego odpowiednie rozgrzanie oraz ciepło, wypełnia nasze otoczenie, czymś wyjątkowym. Słodycz oraz świeżość zapachu, to wyjątkowa kompozycja, której zbilansowane połączenie, jest pewnego rodzaju czymś, co otula naszą przestrzeń intrygującym profilem zapachowym.

 

Świeca sojowa KOKOS – Historia i aromat

 

Motywacją do stworzenia takiej kompozycji była interpretacja egzotycznego klimatu w słodkim oraz tropikalnym stylu z wykluczeniem aromatów cytrusów. Wyobrażając sobie delikatny aromat wody kokosowej, który został wzmocniony esencjonalnym miąższem samego owocu, powstało połączenie, które przypadnie do gustu każdemu domownikowi. Poznaj moc zapachu kokosa i ciesz się słodkim zapachem w swoim otoczeniu.

Tag: