Świeca sojowa ŚWIEŻY I MIĘKKI

Świeca sojowa ŚWIEŻY I MIĘKKI

Emholandia: 50 punktów

Cena brutto:

39,90 

Na stanie

SKU: ŚWSŚIM Tag:
Pojemność:
100ml
Czas palenia:
ok. 25h
Pojemność:
100ml

Podstawowe informacje o produkcie:

 

Naturalny surowiec: 100 % wosk sojowy

Waga zalewu: ok. 98 gram

Całkowita waga produktu: ok. 230 gram

Wymiary świecy: 65 x 60 x 60 mm

EKO knot: bez rdzenia i szkodliwych dodatków (nie kopci),

Maksymalny czas palenia bez przerwy: 3 godziny

 

Nazwa mówi sama za siebie, nic dodać, nic ująć – zapach kojarzony z zapachem świeżego prania. Świeca sojowa świeży i miękki mieści w sobie lniane akordy, kwiatowe nuty zapachowe takie jak fiołek, frezja i lawenda, dziką malinę, grapefruita, truskawki, cytryny, dopełniające drzewne nuty sandałowca, sosny i cedru, a całość kompozycji została postawiona na fundamencie piżmowego zapachu.


Świeca sojowa – Kompozycja

 

Komponując ten zapach, kierowałam się świeżymi i „czystymi” nutami zapachowymi.
Jest to zapach świeżego prania, zapach czystej pościeli i zapach wysprzątanego i wymuskanego mieszkania. Bo przecież nic nie daje takiego spokoju i uśmiechu jak puszysta, świeża i miękka pościel, a zatopienie się w niej, z rozkoszą sprawia, że cały świat przestaje istnieć.

Ten zapach oddaje te emocje na nowo i to bez konieczności wstawiania prania, rozwieszania, suszenia, nawlekania pościeli i innych czasochłonnych domowych czynności. Wystarczy zapalić świece, pozwolić na uwolnienie się wszystkich nut zapachowych a całe pomieszczenie wypełnione jest świeżo kwiatowo-drzewno-owocową mgiełką.

 

Świeca sojowa świeży i miękki Zapach czystości w całym domu

 

Zapachowa świeca sojowa świeży i miękki jest jak kropka nad „i” po wielogodzinnym sprzątaniu, praniu, i zmienieniu pościeli. Gdy cały dom otoczony troską już lśni, świeca „świeży i miękki” potęguje ten urok i nadaje klimatu, ale to nie wszystko… Czasem podczas leniwych dni to idealna opcja na lekkie domowe oszustwo – to ma takie swoje magiczne działanie, wydaje się jakby po zapaleniu świecy, nuty zapachowe przekazywały sygnał, że jest czysto pachnąco i świeżo.
Od razu wyrzuty sumienia o braku czasu na sprzątanie idą w niepamięć, a przyjemny świeży klimat otula każdy kąt mieszkania.

Uwielbiam nadawać tekstury zapachom, jak i doznania smakowe, dlatego ten został nominowany jako reprezentant świeżości i uzyskał pierwsze miejsce miękkości.

Świeca sojowa świeży i miękki to puszysty, a zarazem rozkoszny, dający chwile błogiego spokoju wybór.

 

Tag: